ÇSGB, MÜSTEŞAR YARDIMCISI SERHAT AYRIM ETB’DE…

ÇSGB, MÜSTEŞAR YARDIMCISI SERHAT AYRIM ETB’DE…

Highslide JS

~~- ÇSGB, MÜSTEŞAR YARDIMCISI SERHAT AYRIM ETB’DE…
- MÜSTEŞAR YARDIMCISI  AYRIM” İSTİHDAM KONUSUNDA TÜRKİYE GENELİNDE MİLLİ SEFERBERLİK İLAN EDİLDİ “

 

Çalışma  ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı  (ÇSGB) ,Müsteşar Yardımcısı Serhat Ayrım ile beraberindeki heyet Erzurum Ticaret Borsasını ziyaret etti.

Erzurum Ticaret Borsası Başkanlığı hizmet binasında gerçekleşen ziyarette (ÇSGB) Müsteşar Yardımcısı Serhat Ayrım, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Genel Müdür Yardımcısı Özge Songül, SGK Erzurum İl Müdürü Nizamettin Durmuş ile İŞKUR  Erzurum İl Müdürü Recep Demir , Erzurum Ticaret Borsası Meclis Başkanı Mehmet Akgül  ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili İsmail Yeşilyurt ile bir süre sohbet ettiler.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette özellikle yeni istihdam alanları ile  istihdama yönelik konular  ele alındı.

 ÇSGK Müsteşar Yardımcısı Serhat Ayrım ise “ Bakanlığımız tarafından İstihdama yönelik olarak devam eden çalışmalara bizlerde kamu kurum kuruluş ve sivil toplum örgütlerini ziyaret ederek destek  aramaktayız. İstihdama yönelik milli seferberlik başlattığımız ve kısa bir zaman da önemli bir mesafe aldığımız istihdam konusunda her kesimden destek çığ gibi büyümekte amacımız istihdam alalarını genişleterek çalışmalarımıza devam etmektir” şeklinde konuştu.

Erzurum Ticaret Borsası Meclis Başkanı Mehmet Akgün ile Yönetim Kurulu Başkan Vekili İsmail Yeşilyurt ise ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek , Erzurum Ticaret Borsası Başkanlığı ve sahsımız olarak bizlerde istihdam konusunda üyelerimizin desteği ile önemli çalışmalar yapmaktayız, inşallah bu çalışmalarımız artarak devam edecektir. “ dediler.


Tarih: 10.3.2017 / Yer :
Hit : 485