ERZURUM ÇALIŞMA VE İŞKURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ YETKİLİLERİ ,ERZURUM TİCARET BORSASI MECLİS’İNE KONUK OLDU…

ERZURUM ÇALIŞMA VE İŞKURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ YETKİLİLERİ ,ERZURUM TİCARET BORSASI MECLİS’İNE KONUK OLDU…

Highslide JS

~~- ERZURUM ÇALIŞMA VE İŞKURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ YETKİLİLERİ ,ERZURUM TİCARET BORSASI MECLİS’İNE KONUK OLDU…

- ERZURUM ÇALIŞMA VE İŞKURUMU İL MÜDÜRÜ RECEP DEMİR VE UZMAN GÖZDE FİSUN ORHAN ,İŞBAŞI EĞİTİM PROGRAMI VE İŞVERENLERE YÖNELİK TEŞVİKLER İLE İLGİLİ BİLGİLENDİRMELERDE BULUNDULAR...


Erzurum Çalışma ve İşkurumu İl Müdürlüğü yetkilileri,  Erzurum Ticaret Borsası Nisan ayı Meclis toplantısı konuk oldular.

Erzurum Ticaret Borsası Meclis salonunda bugün gerçekleştirilen Nisan Ayı Meclis toplantısına , Erzurum Çalışma ve İşkurumu İl Müdürü Recep Demir ,Müdür Yardımcısı Halit Topçu ile Uzman Gözde Fisun Orhan katıldılar.

Erzurum Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İ.Hakkı Hınıslıoğlu açılışta yaptığı konuşmada 16 Nisan Referandumu ile Ülkemizin rahat bir nefes aldığını , bununda meyvelerini ekonomide borsada ve döviz piyasasında kendini hissettirdiği ve referandumda alınan evet kararı ile batılı ülkelerin ülkemiz üzerinde oynadığı  oyunların tek tek bertaraf edildiğini ve inşallah önümdeki günlerde ülkemizin daha da rahatlayarak yoluna emin adımlarla ilerleyeceğini ,bununda özellikle ekonomi ve istihdama yönelik çalışmalara hız vereceğini belirtti.

Erzurum Çalışma ve İşkurumu İl Müdürü Recep Demir ise İstihdam ve Teşviklere önem verdiklerini  ve ilk üç aylık zaman diliminde bu sektörlere yönelik çalışmaların hız aldığını ve sahada çalışmaya önem verdiklerini ayrıca kurumlar arası çalışma prensibi ile daha da ilerleme kat ettiklerini belirterek” Bizler istihdama yönelik çalışmalarımıza hız kesmeden son sürat devam etmekteyiz, bu anlamda istihdama yönelik bizlere destekler çığ gibi ,inanıyorum bu seviyede devam ettiğimiz sürece önümüzdeki tüm engelleri aşacağız” şeklinde konuştu.

Erzurum Çalışma ve İşkurumu İl Müdürlüğü uzmanı Gözde Fisun Orhan ise Erzurum Ticaret Borsası Meclis üyelerine slayt eşliğinde “ İşbaşı Eğitim Programı ile İşverenlere Yönelik Teşvikler” hakkında detaylı bilgiler sundu.


Tarih: 25.4.2017 / Yer :
Hit : 420