GELİR İDARESİ BAŞKANLIĞI'NDAN ETB'YE ZİYARET

GELİR İDARESİ BAŞKANLIĞI'NDAN ETB'YE ZİYARET

Highslide JS

~~- ERZURUM VERGİ DAİRESİ BAŞKANLIĞIN’DAN ,TİCARET BORSASI’NA  ZİYARET…

Erzurum  Vergi Dairesi Başkanı Vekili Ergün Aslan , Gelir İdaresi Grup Müdürü Mehmet Kuzucu ile Vergi ve Anlaşmalar Uygulama  Müdürü Bahadır Bağ ,Erzurum Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İ.Hakkı Hınıslıoğlu’nu makamında ziyaret ettiler.
Erzurum Ticaret Borsasında bugün  gerçekleşen ziyarette ,Borsanın çalışmaları ile  6736 Sayılı Kanunun 2. taksitinin üyelere duyurulması da  görüşülen konular arasında yer aldı.
Erzurum Vergi Dairesi Başkan Vekili Ergün Aslan ,Erzurum Ticaret Borsası’nın desteklerini her zaman  gördüklerini  belirterek , Erzurum Ticaret Borsası Başkanı Hınıslıoğlu  ve ekibini çalışmalarından  dolayı kutladı.
Erzurum Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İ.Hakkı Hınıslıoğlu ise ,” Erzurum Ticaret Borsasının çalışmaları hakkında Başkan vekili Ergün Aslan ve beraberindekilere  bilgiler vererek vergi ödemenin önemine vurgu yaptı.
ETB Başkanı Hınıslıoğlu, Vergi ödemenin  mükellefe yükten çok ülkenin  geleceğine yapılan yatırım olarak algılanması gerektiğini  belirterek , vergisini ödemeyen bir toplumun  kalkınmasının mümkün olmadığını  belirterek ,vergi ödemenin bir vatandaşlık görevi olduğunu belirtti.


Tarih: 11.5.2017 / Yer :
Hit : 400