ETB BAŞKANI HINISLIOĞLU: ERZURUM İÇİN DEĞERLİ BİR GELİŞMEYE ŞAHİT OLDUK, “RECEP TAYYİP ERDOĞAN FUAR MERKEZİ” ERZURUM’A HAYIRLI OLSUN….

ETB BAŞKANI HINISLIOĞLU: ERZURUM İÇİN DEĞERLİ BİR GELİŞMEYE ŞAHİT OLDUK, “RECEP TAYYİP ERDOĞAN FUAR MERKEZİ” ERZURUM’A HAYIRLI OLSUN….

Highslide JS

~~ETB BAŞKANI HINISLIOĞLU: ERZURUM İÇİN DEĞERLİ BİR GELİŞMEYE ŞAHİT OLDUK, “RECEP TAYYİP ERDOĞAN FUAR MERKEZİ”  ERZURUM’A HAYIRLI OLSUN….


Erzurum Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İ.Hakkı Hınıslıoğlu ,Erzurum Büyükşehir Belediyesi, TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş.’nin  işbirliği protokolü ile hizmete giren “ Recep Tayyip Erdoğan Fuar Merkezi’nin Erzurum’a önemli bir değer kattığını belirtti.
Erzurum Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İ.Hakkı Hınıslıoğlu, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın adını taşıyan Fuar Merkezimiz ‘Ortadoğu’nun en büyük fuar merkezi’ unvanına sahip olduğunu belirterek “ Fuar merkezi 25 bin metrekare kapalı alan, olmak üzere  otopark ,sosyal birimlerle birlikte toplam  40 bin metrekare açık alanı kapsamaktadır. Şehrimizin sosyal, iktisadi, kültürel, turizm ve ticari hayatına katkıda bulunan merkezimiz, bölgesel ve uluslararası organizasyonlara da ev sahipliği yapabilecek  şekilde modern teknolojiyle inşa edildiğini ve Erzurum için değerli bir gelişme olduğunu ” belirtti.
Başkan Hınıslıoğlu ayrıca büyük bir gurur kaynağı olan, TÜYAP tarafından işletilecek olan “ Recep Tayyip Erdoğan Fuar Merkezinin imza protokolüne katılarak göstermiş oldukları destekten dolayı , Kültür ve Turizm Bakan Yardımcımız  Sayın Hüseyin Yayman’a , TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş. Genel Müdürü Sayın Cihat Alagöz’e de teşekkürlerimi sunarım dedi.


Tarih: 5.2.2018 / Yer :
Hit : 296