ETB’DE GÖREV DAĞILIMI YAPILDI

Yayınlanma Tarihi: 2018-11-29 11:01:40

ETB ’da pazar günü yapılan seçimle 13 meslek grubunda üyeler 36 kişilik Borsa Meclisini belirledi.

Bugün ise Yakutiye İlçe Seçim Kurulu  görevlilerinin nezaretinde  yapılan Seçimde  Borsa Yönetim Kurulu Başkanı ve Üyelikleri  (TOBB) Üst Kurul Delegeliği ile  Disiplin Kurulu  üyelikleri için oy kullanıldı.
 Hakan Oral ‘ın  hazırladığı listenin kazandığı seçim sonrası bugün toplanan üyeler,  Borsa Yönetim Kurulu Başkanı ve Üyelikleri , (TOBB) Üst Kurul Delegeliği ve  Disiplin Kurulu  üyelikleri için oy kullandı.
ETB Meclis salonunda yapılan seçimde ETB Yönetim Kurulu Başkanlığı’na Hakan Oral  getirilirken, Yönetim Kurulu üyelikleri ise  Muammer Aydın , Eletdin Ürüşan,  Vesfi Koç, Yalçın Meral, Cahit Yarba, Aykut Koç, Orhan Tohumcu, Yavuz Sarı’dan oluştu.
Seçim sonrası kısa bir değerlendirme yapan ETB Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Oral, bir kez daha üyelere teşekkür etti. Hakan Oral , yeni dönemde İlimiz bölgemiz ve ülkemiz için daha başarılı ve   hayırlı  işler yapacaklarını belirtti.

TOBB Üst Kurulu Üyelikleri : Yavuz Güney, Muammer Aydın, Süleyman Selimoğlu, Cahit Yarba,  Erzurum Ticaret Borsası’nı  TOBB’de  temsil edecek isimler oldu.

Disiplin Kurulu: Ferit Yıldız, (Akyıl Hayv.Tarım Süt Ürn.Gıda Nak.Tic.San.Ltd.Şti. )
Ali Laç ,( Laç Kardeşler İnş Taah.Yapı malz.Lokt.Mark.Gıda Tic.San.Ltd.Şti.)
Yavuz Özdemir ( Özbey Tavukçuluk)
Yavuz Bedir, ( Azizoğulları Gıda Nak.İnş.Pet.Teks.Tic.Ltd.Şti.)
Selim Bozan
Cüneyt Ardıçlı
Öte yandan Borsa Meclisi Başkanlık Divanının ise önümüzdeki günlerde belirleneceği ifade edildi.